Jednorázové návštěvnické pláště s úvazky - 5 ks

LN8032640

175,00 Kč

Dostupnost: Skladem

・Ve zdravotnictví má nezbytně důležité místo i jednorázový návštěvnický plášť určený především pro rodinné příslušníky, kteří přicházejí za svými blízkými do nemocnic na návštěvu.

・Použití těchto plášťů je vhodné i na oddělení se zpřísněnými hygienickými podmínkami, ale velkou frekvenci zažívají tyto ochranné pláště i u tatínků na porodních sálech, díky nimž se zabraňuje šíření infekcí.

Popis produktu

Ve zdravotnictví má nezbytně důležité místo i jednorázový návštěvnický plášť určený především pro rodinné příslušníky, kteří přicházejí za svými blízkými do nemocnic na návštěvu.

Použití těchto plášťů je vhodné i na oddělení se zpřísněnými hygienickými podmínkami, ale velkou frekvenci zažívají tyto ochranné pláště i u tatínků na porodních sálech, díky nimž se zabraňuje šíření infekcí.

Návštěvnický jednorázový plášť z netkané textilie je lehký a dobře prodyšný, což je velká výhoda jednorázových oděvů obecně.

Návštěvnické pláště s dlouhými rukávy chrání tělo od krku, až po kolena snadno se obléká a zavazuje se pomocí dlouhých tkanic v zadní části pasu.

Lehkost a velmi nízká hmotnost materiálu pláště vás nezatěžuje ani neomezuje ve volnosti pohybu.

Balení: 5 kusů 

Další informace

Barva Modrá
SKU LN8032640
Váha 1.5000
Výrobce ledky.net

Informace pro zákazníka

Zaslání:  Ve jménu hesla včera bylo pozdě, takže všechny objednané produkty zasíláme neprodleně, aby Vám co nejdřívě udělaly radost. Čekat budete zpravidla 2 -3 pracovní dny. Pokud to nevydržíte, přijďte si na výdejnu (Praha 3) a máte to hned.

Vrácení zboží: Nesedí? Nelíbí? Nevadí! Můžete vrátit nové, nepoužité zboží v původním obalu s visačkami v zákonné lhůtě 14ti dnů od přijetí zásilky. Peníze Vám budou vráceny stejnou formou jakou byly přijaty.