Roušky ochranné třívrstvé - balení 50 ks

LN8038940

590,00 Kč

Dostupnost: informace v obchodě

Jednorázové ochranné roušky jsou vyrobeny z třívrstvé netkané textilie a obsahují navíc nosní modelační pásku a gumičku pro snadné a rychlé uchycení. Tyto ochranné roušky slouží pro snížení šíření kapének do prostředí. Pomáhají chránit před nákazou.

Klíčové vlastnosti:

・ Vysoká prodyšnost umožňuje pohodlné dýchání !
・ Maximální ochrana před kapénkovou infekcí, ochrana před virem
・ Komfortní pohodlné nošení
・ Dokonalé přilnutí k obličeji
・ univerzální velikost
・ Vyrobené z antialergického materiálu, šetrného k pokožce
・ Zdravotnické roušky jsou větší ochranou než podomácku ušité z bavlny

Popis produktu

Jednorázové ochranné roušky jsou vyrobeny z třívrstvé netkané textilie a navíc obsahují navíc nosní modelační pásku a gumičku pro snadné a rychlé uchycení.  Tyto ochranné roušky slouží pro snížení šíření kapének do prostředí.

Balení obsahuje 50 ks jednorázových ochranných roušek.

Jak postupovat při používání roušek?

Jak postupovat při používání roušek? Před nasazením roušky si důkladně umyjte ruce mýdlem a vodou. Roušku uchopte za gumičky a ty umístěte za uši. Rouškou si zakryjte nos a ústa a přesvědčte se, že mezi vaším obličejem a rouškou nejsou žádné mezery. Při nošení na roušku nikdy nesahejte rukama. Jakmile je rouška vlhká, vyměňte ji za novou. Roušky určené na jedno použití znovu nepoužívejte. Roušku můžete buď spálit, nebo vyhodit do uzavíratelného koše, ideálně uzavřenou v igelitovém sáčku. V žádném případě nesmíte roušku vyhodit do tříděného odpadu na papír, ani do žádného jiného kontejneru na separovaný odpad. Po tomto úkonu je nutné umýt si důkladně ruce.

Další informace

Barva Modrá
SKU LN8038940
Váha 0.1500
Výrobce ledky.net