Ochranný oblek COH2 - bílý

LN8038962

460,00 Kč

Dostupnost: Skladem

- Ochranný oblek COH2 z odolného materiálu.
- Poskytuje ochranu na celé tělo mimo oblast obličeje.
- Chrání před možným šířením nákazy, před potřísněním.
- Spolu s ochranným štítem a obličejovou maskou poskytuje maximální ochranu.
- Prodyšný, pohodlný. Ochranný prodyšný oděv s kapucí z netkané textilie - SMS. Rozšířený vyztužený rozkrok. Gumička ke stažení v kapuci, v zádech, na konci rukávu na konci nohavice. Celý overal (včetně švů a zipu) v bílé barvě.

Popis produktu

Pokud děláte testy na viry jakým je aktuální SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19, ochranný oblek Vám poskytuje ochranu proti pronikání biologicky kontaminovaných kapalin. Ochranu Vám také poskytuje iv případě styku s radioaktivními částicemi nebo nebezpečnými kapalnými chemikáliemi. Certifikát EN 13982 zase poskytuje ochranu před tuhými částicemi jako prach, aerosoly tuhých chemikálií a podobně. Při práci s výbušnými nebo hořlavými látkami oceníte schopnost overalu rozptýlit elektrostatický náboj.

Aktuální nesnadná situace způsobuje dosud v Česku nevídané opatření. Už při vstupu do nemocnice je měřena teplota pacientem a zdravotnický personál se potřebuje chránit napříč všemi odděleními při styku s pacienty. Vzhledem k certifikovanou vlastnost našeho ochranného obleku jakou je ochrana proti pronikání biologicky kontaminovaných kapalin, tedy proti nositelem nákazy, Vám umíme poskytnout ochranu před viry jako je SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19. I proto jsme právě v segmentu zdravotnictví zaregistrovali zvýšenou poptávku po našich celotělových ochranných overalech.

    Další informace

    Barva Bílá
    SKU LN8038962
    Váha 0.0000
    Výrobce ledky.net